אודות שרה חמו ייעוץ אישי

ייעוץ אישי בשיטת קינגסטון קליניק

 

הבית הטבעי הוא מקום בו תוכלו למצוא מזור לגוף ולנפש ולקבל ייעוץ על פי שיטת הריפוי הטבעי של קינגסטון קליניק על ידי בעלת המקום, שרה חמו – מטפלת מנוסה שסייעה לאלפי אנשים בהתמודדות עם מחלות שונות. סיפרה  שביל הזהב לריפוי טבעי יכניס אתכם בסוד הריפוי הטבעי בשיטת קינגסטון קליניק אותה היא מיישמת עם מטופליה ומלמדת בקורסים.

אל שיטת קינגסטון קליניק התוודעתי בשנת 1979 בעקבות מחלת סרטן מפושטת שהתגלתה כשהייתי בת 34 . הכרות קצרה עם הטיפולים הכימיים גרמה לי להרגיש שלא רק שלא ירפאו אותי אלא יביאו למותי בייסורים, לכן העדפתי להפסיקם מייד ולנסות דרך ריפוי טבעית, פשוטה, מאוזנת והגיונית. רציתי רק להרגיש יותר טוב ולא העזתי לקוות כי שיטת טיפול זו תביא להחלמתי מהמחלה, אבל זה בדיוק מה שקרה. לאחר ההחלמה אף ילדתי את בני השלישי בלידה טבעית בבית והיום אני מנחילה את הידע לכל מי שרוצה לשפר את בריאותו.

שיטת קינגסטון קליניק  מבוססת על שינוי אורח חיים ועל תזונה טבעית ומאוזנת הכוללת חלבון קל לעיכול מן החי כמו גבינה וביצים למניעת חסרים. יש להימנע ממזון מתועש ומתבלון מלוח, חריף, חמוץ או מתוק ומשתייה מזיקה כמו קפה, תה, קולה ומשקאות קלים ואין לקחת תוספי מזון מיותרים. מעבר לכך חשוב להתאים את אורח החיים לשעון הביולוגי מבחינת שעות אכילה וסוגי המזון וכן פעילות גופנית ושינה בשעות נכונות.
במשך השנים הכנסתי בשיטה מספר שינויים שהפכו אותה למועילה אף יותר. הספר שביל הזהב לריפוי טבעי, נכתב בעקבות הניסיון שרכשתי במהלך שנים של טיפול וייעוץ, והוא מתאר את שיטת קינגסטון קליניק ואת מגוון הדרכים למציאת מרפא באמצעותה.

ניתן להגיע לפגישת ייעוץ רק לאחר קריאת הספר מאחר והידע הבסיסי חשוב מאוד להצלחת הטיפול והבנת תהליך הריפוי. מומלץ להגיע לייעוץ רק למי שרוצה באמת לשפר את בריאותו ומוכן להתאמץ לשם כך. אני מעוניינת לעבוד עם אנשים שרוצים לעזור לעצמם ומעדיפה לקבל לייעוץ מעט אנשים בעלי רצון אמיתי לשנות את גורלם ולהשקיע בהם את כל מאמצי. נא לא לאחר לפגישה, אפשר להקדים.

שיטת קינגסטון קליניק אינה מבטיחה תמיד החלמה אך לרוב מושג שיפור משמעותי ולעיתים קרובות אף נרפאים מצבים כרוניים אשר מצריכים לקיחת תרופות במשך שנים. שיטת טיפול זו  עוזרת כמובן גם במניעת מחלות ותורמת לשיפור מצבם הבריאותי של אנשים בריאים. אללה יכולים בדרך כלל להיעזר בספר בלבד. ראו בהמשך מידע על מנוי שנתי לקבלת תמיכה. חשוב לזכור כי אנשים הסובלים מבעיות בריאות כרוניות כגון: לחץ-דם, כולסטרול, סוכרת ומחלות רבות אחרות, אינם יכולים להתייחס לעצמם כבריאים וללא סיכון גם אם הם מאוזנים בעזרת תרופות. התרופות אינן מרפאות אלא מסוות את המצב ומאפשרות הידרדרות הדרגתית בבריאות המלווה בדרך כלל בהגדלת המינון שלהן.

הפגישה הראשונה אורכת כשעה וחצי.
יש להביא לפגישה בדיקות דם אחרונות ומומלץ לבוא עם בן משפחה קרוב (אחד או יותר) .
בפגישה אנו ממלאים שאלון על ההיסטוריה הבריאותית ועל הרגלי החיים של המטופל.
בהתאם למידע זה המטופל מקבל ייעוץ לשינוי אורח חייו על מנת שיוכל להגיע לבריאות הטובה ביותר במצב הנתון.  הפגישה כוללת תמיכה במשך חודשיים באמצעות המייל או הטלפון כשהמטופל יכול לשאול כל שאלה ולדווח על שינויים בבריאותו ועלותה –900 ש"ח.

בפגישת הביקורת לאחר חודשיים, נבדקת ההצלחה ליישם את אורח החיים הטבעי כמו גם ההתקדמות במצב הבריאותי והירידה ההדרגתית במינון התרופות. באם יש צורך משנים את התזונה בהתאם למצב. גם פגישה זאת כוללת תמיכה במשך חודשיים ועלותה –450 ש"ח. ראו בהמשך מידע על מנוי לתמיכה שנתית לאחר חודשיים.

פגישות זוגיות מיועדות לשני בני משפחה, בעיקר בני זוג הזקוקים שניהם לייעוץ בגלל בעיות בריאות. פגישה כזאת אורכת כשעתיים ומעלה ועלותה -1400 ש"ח לפגישה ראשונה, או -700 ש"ח לפגישת ביקורת.

במקרים רבים די בשתי פגישות כדי להפנים את אורח החיים הבריא, להסתגל אליו ולראות שינויים בריאותיים משמעותיים. ישנם מקרים המצריכים פגישות נוספות כעבור מספר חודשים, עד להשגת התייצבות של המצב הבריאותי . מכיוון שאינני רופאה אין בסמכותי להמליץ על הפסקת תרופות או טיפול רפואי. בדרך כלל ניתן להפחית תרופות בהדרגה בהתאם להתקדמות במצב הבריאותי אך יש  להתייעץ עם הרופא האישי וכל שינוי במינון התרופות נעשה בעצת הרופא.

מנוי שנתי לתמיכה לאחר תקופת התמיכה למי שהגיע ליעוץ או לאנשים בריאים שזקוקים לה: ניתן לעשות מנוי שנתי ולקבל תמיכה באימייל לכל שאלה ובעיה שעלולה להתעורר ואענה כמיטב יכולתי. המחיר ליחיד 300ש"ח לשנה, לזוג 400ש"ח ולמשפחה 500ש"ח. יש לשלוח שק לכתובת למטה. בעתיד אני מקוה לסדר אפשרות תשלום דרך המחשב. מי שנרשם מוזמן לשלוח את שאלותיו דרך האימייל למטה. חשוב ביותר לרשום את שם המשפחה והשם הפרטי ולשמור את ההתכתבות באופן שאוכל לראות את כל השתלשלות השאלות והתשובות.

שעות הקבלה ליעוץ: בימים ראשון  ושלישי בשעה  בשעה 10.00 או 14.00. פגישות זוגיות בשעה 9.30 או 13.30.

ניתן להזמין פגישת יעוץ גם דרך גיא:  באימייל: guygitara@gmail.com או 050-5373780 ואם אינו עונה אנא השאירו לו הודעה או מסרון והוא יחזור אליכם.

 

מטפלים נוספים שעברו הכשרה בבית הטבעי (אני ממליצה רק על מי ששומר איתי על קשר ונעזר בי להיות מעודכן).

איריס ברי אינדיבו: 04-6292738  054-7905608  iris.bary@gmail.com

תקוה סבצ'ניק: הנגב 2 כפר סבא 09-7677967 050-6676258 tsvechnik@gmail.com

סמדר סטחי 04-8435353 054-2830083

יהודה רז 08-9790018 052-4546842 yehudaraz@gmail.com

פולינה קרסיק: קלינקה בישוב אדם ובירושלים 054-5665098 pauline.karasik@gmail.com

Email this to someoneShare on Google+Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on Pinterest