קורסים בשיטת קינגסטון קליניק בבית הטבעי

בבית הטבעי נערכים קורסים שנתיים בשיטת קינגסטון קליניק 

1. קורס המבוא: מיועד לאנשים שרוצים להפוך ליועצים בשיטת קינגסטון קליניק וגם לאלה המעוניינים רק בהעמקת ידיעותיהם בתחום לצרכים אישיים-משפחתיים ומסגרת זו משמשת להם גם כקבוצת תמיכה. אלה שרוצים לעסוק בייעוץ מגישים גם עבודות אותן אני בודקת. 
הקורס כולל רשימת ספרים מומלצים להרחבת הידע וחומר לימוד מקיף.

הקורס בן 8 פגישות הנערכות פעם בחודש בימי שני משעה 17.15 עד 19.30, החל בנובמבר אחרי החגים. ההרשמה נעשית רק על ידי משלוח שקים דחויים לפי מספר הפגישות. ההרשמה מתחילת יולי עד סוף אוגוסט. מכיון שלא בכל שנה נפתח קורס קיימת אפשרות לעשות אותו בכתב כולל הגשת עבודות לפי הקצב האישי. מתכונת זאת כוללת גם פגישת יעוץ הכלולה במחיר.

מחיר הקורס: כולל הגשת עבודות  - 3,800 ש"ח, ללא הגשת עבודות - 2,600 ש"ח, מחולקים ל-8 תשלומים. לשני בני משפחה הנחה של 100 ש"ח לכל אחד.

קורס בכתב: יש גם אפשרות לעשות את הקורס בן 8 השעורים, בכתב דרך האימייל. אפשרות זאת כוללת פגישת יעוץ ללומד או למי שירצה, כאשר הוא נוכח בפגישה. המחיר הוא 3,600 ש"ח כולל הגשת עבודות באימייל והיעוץ (שמיועד להתנסות הלכה למעשה בשיטה). באופן לימוד זה הלומד קובע את קצב הלימוד. הוא מקבל חומר של כל שעור באימייל ושאלות לחזרה. לאחר שהשיב באימייל הוא מקבל את התשובות עם הערות ואת חומר השעור הבא. את התשלומים אפשר לשלוח דחויים ל-8 תשלומים חודשיים.

נושאי הלימוד בקורס המבוא:
1. מבוא. כללי התזונה המאוזנת והתאמתם לבעיות בריאות שונות.
2. השעון הביולוגי של מערכת העיכול והמערכת החיסונית.
3. הכליות ועודף נוזלים. העיכול ובעיות משקל.
4. טיפולי מים ורטיות.
5. השפעת הנפש - פחדים ודרכי התמודדות.
6. בריאות העיניים, השיניים, העור והשיער.
7. סקירת שיטות נוספות שיכולות להועיל.
8. בעיות אקולוגיות. כללים ליועץ הטוב.

2. קורס ההתמחות: מיועד לכל בוגרי הקורסים הקודמים והינו חובה לבוגרים שרוצים לעסוק בייעוץ כדי להוסיף ניסיון ולמנוע טעויות קשות. קורס זה כולל 6 מפגשים פעם בחודש בימי שלישי משעה 17.00 עד 19.00. מחירו 1200 ש"ח ב-6 תשלומים.

נושאי קורס ההתמחות: התנסות בייעוץ והכרת מצבים שונים.

 הקורסים ייפתחו עם מינימום של 10 משתתפים ומקסימום 20 משתתפים. לשאלות ולהרשמה נא לפנות לאימייל: sarahamo@netvision.net.il. לקבלת מידע בדואר אנא מיסרו שם וכתובת לגיא בטלפון: 050-5373780

את גיא ניתן להשיג גם באימייל: guygitara@gmail.com

צרו קשר עם צימר הבית הטבעי

צימר הבית הטבעי © שרה חמו כל הזכויות שמורות | צימרים בעין כרם | צימרים בירושלים | ריפוי טבעי | ePlace בניית אתרים