קורסים

קורסים בשיטת קינגסטון קליניק בבית הטבעי

בבית הטבעי נערכים קורסים שנתיים בשיטת קינגסטון קליניק 

  1. 1. קורס המבוא: מיועד לאנשים שרוצים להפוך ליועצים בשיטת קינגסטון קליניקוגם לאלה המעוניינים רק בהעמקת ידיעותיהם בתחום לצרכים אישיים-משפחתיים ומסגרת זו משמשת להם גם כקבוצת תמיכה. אלה שרוצים לעסוק בייעוץ מגישים גם עבודות אותן אני בודקת.
    הקורס כולל רשימת ספרים מומלצים להרחבת הידע וחומר לימוד מקיף.

הקורס בן 8 פגישות הנערכות פעם בחודש משעה 17.00 עד 19.30, החל בנובמבר אחרי החגים. ההרשמה מתחילת יולי עד סוף אוגוסט. מכיון שלא בכל שנה נפתח קורס קיימת אפשרות לעשות אותו בכתב – ראו מידע בהמשך.

מחיר הקורס: כולל הגשת עבודות  – 3,800 ש"ח, ללא הגשת עבודות – 2,600 ש"ח, מחולקים ל-8 תשלומים בשקים דחויים.

קורס בכתב: יש אפשרות לעשות את הקורס בן 8 השעורים, בכתב דרך האימייל. אפשרות זאת כוללת פגישת יעוץ ללומד או לאדם שהוא בוחר, כאשר הוא נוכח בפגישה לצורך לימוד. המחיר הוא 3,800 ש"ח כולל הגשת עבודות באימייל והיעוץ. באופן לימוד זה הלומד קובע את קצב הלימוד. הוא מקבל חומר של כל שעור באימייל ושאלות לחזרה. לאחר שהשיב באימייל הוא מקבל את התשובות עם הערות ואת חומר השעור הבא.

נושאי הלימוד בקורס המבוא:
1. מבוא. כללי התזונה המאוזנת והתאמתם לבעיות בריאות שונות.
2. השעון הביולוגי של מערכת העיכול והמערכת החיסונית.
3. הכליות ועודף נוזלים. העיכול ובעיות משקל.
4. טיפולי מים ורטיות.
5. השפעת הנפש – פחדים ודרכי התמודדות.
6. בריאות העיניים, השיניים, העור והשיער.
7. סקירת שיטות נוספות שיכולות להועיל.
8. בעיות אקולוגיות. כללים ליועץ הטוב.

  1. 2. קורס ההתמחות: מיועד לכל בוגרי הקורסים הקודמים והינו חובה לבוגרים שרוצים לעסוק בייעוץ כדי להוסיף ניסיון ולמנוע טעויות קשות. קורס זה כולל 6 מפגשים פעם בחודש בימי שלישי משעה 17.00 עד 19.00. מחירו 1200 ש"ח ב-6 תשלומים. לאחר מכן ניתן להרשם לפרסום באתר בתנאי שנעזרים בשרה בתהליך היעוץ לאנשים, כדי למנוע טעויות. מחיר הפרסום והתמיכה 800 ש"ח לשנה.

נושאי קורס ההתמחות: התנסות בייעוץ והכרת מצבים שונים.

הקורסים ייפתחו עם מינימום של 10 משתתפים ומקסימום 20 משתתפים. לשאלות ולהרשמה נא לפנות לאימייל: sarahamo@netvision.net.il. לקבלת מידע בדואר אנא מיסרו שם וכתובת לגיא בטלפון: 050-5373780

את גיא ניתן להשיג גם באימייל: guygitara@gmail.com

Email this to someoneShare on Google+Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on Pinterest