צימר הבית הטבעי

בגלל הייחוד של הצימרים, קשה לתת מושג אמיתי על יופיים מהתמונות ואפילו לא בסיור הווירטואלי – אורחינו אומרים שהמציאות יפה יותר מהתמונות.

צימר הבית הטבעי – בחירה טבעית מבין הצימרים בירושלים. צימר הבית הטבעי ממוקם במבנה אבן עתיק הפונה לגינה ובו שני חדרי אירוח נפרדים – צימר עליון וצימר תחתון.

מה בגינה

הגינה המרהיבה, שטופת שמש בחורף ומוצלת בקיץ, זכתה לכינוי "גן עדן קטן". בשיבתכם בגינה תוכלו לשמוע את צלילי פעמוני המנזרים של עין כרם ותחושו כמו בכפר עתיק בטוסקנה. פינוק נוסף הוא סאונה זוגית בגינה. הגינה משמשת את אורחי שני הצימרים וגם את בעלי הבית לעיתים בסופי שבוע. יש בה פינות וישיבה ושולחנות המאפשרים פרטיות יחסית.

מה בצימרים

בכל צימר פינת מטבח מצויידת במקרר, טוסטר אובן, קומקום חשמלי, כיריים גז או פלטה חשמלית וכלי אוכל ובישול. המיטה הזוגית היא עם שני מזרונים ולא מזרון זוגי אחד כי לעיתים יש צורך להפריד את המיטות.

בחדר האמבטיה ג'קוזי בגודל אמבטיה רגילה וכמובן סבונים ומגבות. בכל חדר יש מזגן, טלויזיה בכבלים, ומערכת שמע ודי.וי.די. וכן שפע דיסקים של מוזיקת העולם. ניתן לקרוא בחדר ולרכוש בהנחה את ספרי הוצאת הבית הטבעי.

הארוח אינו כולל ארוחת בוקר.  בחדר יש פירות, חלב ומצרכים לקפה, תה ותה צמחים.  ניתן לאכול באחת המסעדות בעין כרם בהן ניתנת לאורחי הבית הנחה של 10% לכל הארוחות.

ניתן להתפנק  בצימרים ולהזמין עיסוי מתוך רשימת מעסים מקצועיים. התשלום ישירות למעסה.

בצימר העליון

יש מרפסת קטנה לנוף הכפר והרי ירושלים. עבור משפחות בחופשה ניתן להוסיף 3 מיטות.

בצימר התחתון

בצימר זה דלת גדולה ליציאה ישירות אל הגינה ואין בו חלון. עבור משפחות בחופשה ניתן להוסיף 2 מיטות.

שעת כניסה: כל יום מ-14.00 , במוצ"ש מ-18.00 .
שעת יציאה: כל יום עד 11.30 , במוצ"ש עד 16.00 .

האורחים מתבקשים לא לעשן בצימרים.

צימר הבית הטבעי – צימר בירושלים אשר מעניק הנחה של 10% לחיילים וסטודנטים (בהצגת תעודה) ולציבור הרחב בהזמנה של הרגע האחרון.

Email this to someoneShare on Google+Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on Pinterest